HOW TO SHOP

Natural Apple Juice, Fresh apple juice from Poland.

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Aktualności

Sad Sandomierski zwycięzcą tegorocznej edycji sztandarowego konkursu inspekcji pracy pn. „Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej " 2017r. >> Nasze osiągnięcia

Sad Sandomierski zwycięzcą tegorocznej edycji sztandarowego konkursu inspekcji pracy pn. „Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej " 2017r.

Jak co roku Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach podsumował programy prewencyjne prowadzone na terenie województwa świętokrzyskiego. Zwycięzcami tegorocznej edycji sztandarowego konkursu inspekcji pracy pn. „Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" zostali: „Sad Sandomierski", Fischer Automotive oraz „Defro". Podmioty te, jak również firmy angażujące się w projekty poprawiające bezpieczeństwo i higienę pracy oraz najbardziej aktywni społeczni inspektorzy BHP otrzymali dziś z rąk Janusza Czyża, Okręgowego Inspektora Pracy w Kielcach, dyplomy i pamiątkowe grawertony.


Jak podkreślił Okręgowy Inspektor Pracy w Kielcach, co roku realizowane są dziesiątki programów mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładach pracy. – Zainspirowani rozwiązaniami stosowanymi przez organy nadzorujące przestrzeganie prawa pracy w innych krajach europejskich, zmieniliśmy nasze priorytety stawiając na pierwszym miejscu edukację i szkolenie, a na dalszy plan przesuwając kontrolę i nadzór. Śmiało mogę stwierdzić, że działalność prewencyjna odnosi bardzo dobry skutek, bo liczba wypadków przy pracy w województwie świętokrzyskim z roku na rok maleje. Pracodawcy, mają coraz większą świadomość - dostosowują swoje firmy do przepisów prawnej ochrony pracy, zapewniają pracownikom bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków, tworzą systemowe rozwiązania na rzecz ochrony pracy, stając się wzorem dla innych – zaznaczył Janusz Czyż. Jak dodał, coroczne podsumowanie programów prewencyjnych służy promowaniu tych przedsiębiorstw, które najlepiej w regionie dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników.
 
W gronie najlepszych pracodawców znalazły się również:  w kategorii do 50 pracowników – "Sad Sandomierski"  z Węgrców Panieńskich, Zakład Stolarski „Jodła" z Serwisu, Biblioteka Publiczna we Włoszczowie oraz Part-Logistik z Ostrowca Świętokrzyskiego; w kategorii od 51 do 250 pracowników – Fischer Automotive z Mroczkowa, Zakład Aktywności Zawodowej z Kielc. W grupie zakładów powyżej 250 pracowników oprócz „Defro" doceniono Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach.
 
   
Powrót

This is just a simple notice. Everything is in order and this is a simple link.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GÓRA