HOW TO SHOP

Natural Apple Juice, Fresh apple juice from Poland.

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Warunki sprzedaży online

WARUNKI SPRZEDAŻY  – SOK SAD SANDOMIERSKI NATURALNY SOK JABŁKOWY


RODZAJ PRODUKTU. NATURALNY SOK JABŁKOWY, JABŁKOWO – GRUSZKOWY, JABŁKOWO-ARONIOWY, TŁOCZONY ZE ŚWIEŻYCH JABŁEK. W SEZONIE LETNIM DOSTĘPNE TAKŻE JABŁKOWO-BRZOSKWINIOWY.

Zawartość produktu: 100% naturalny sok. Nie zawiera dodatku wody, dodatku cukru, barwników, konserwantów. Sok pakowany w 3 –litrowe opakowanie BAG-IN-BOX, które składa się z kartonu i elastycznego pojemnika z zaworkiem, który nie wpuszcza do środka powietrza. Sok Sad Sandomierski po wyprodukowaniu posiada 12–sto miesięczny okres przydatności do spożycia. Elastyczny woreczek z sokiem, podczas nalewania soku kurczy się zapobiegając przedostaniu się powietrza wewnątrz. Dzięki temu zachowana jest cały czas próżnia wewnątrz, a sok zachowuje świeżość przez 14 dni po otwarciu, pod warunkiem że kranik jest zawsze zalany sokiem.     

DOSTEPNOŚĆ PRODUKTU. Naturalny Sok Sad Sandomierski znajdujący się w sprzedaży dostępny jest w ciągu 24 h od chwili złożenia zamówienia.

GWARANCJA JAKOŚCI, POTENCJALNE REKLAMACJE. Wszelkie produkty oferowane przez Sad Sandomierski Sp. z o.o. objęte są pełną gwarancją jakości na równi z innymi formami sprzedaży. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest to, że towar pozostanie w stanie kompletnym i niepogorszonym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania.

CENA. Za obowiązujące uznajemy ceny, które są umówione w momencie składania zmówienia.

- Cena opakowania 3l w sprzedaży detalicznej – cena: 14,60 brutto/1szt. loco magazyn producenta + koszty przesyłki pocztą kurierską – przesyłka do 10 kg (3 opakowania soku) – 13,82 zł netto ( 17 zł brutto)

- Sprzedaż Hurtowa - prosimy o kontakt.

FAKTURA VAT. Wysyłka realizowana po zaksięgowaniu na koncie wpłaty należności wynikającej z faktury pro - forma. Wraz z realizacją zamówienia dostarczana jest Państwu faktura VAT, która  jest podstawą naszych rozliczeń.

W przypadku realizacji dużych  kontraktów długoterminowych, szczegółowe warunki sprzedaży ustalane są indywidualnie.
This is just a simple notice. Everything is in order and this is a simple link.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GÓRA