EDYCJA LIMITOWANA

Soki tłoczone
o unikalnym składzie

DOSTĘPNE TYLKO ON-LINE

Naturalny sok jabłkowy

100% NATURY

Play
Sad Sandomierski

Dajemy Ci czystą naturę...

w harmonii z naturą

ŻYCIE...

previous arrow
next arrow
Slider

Usługowy rozlew soków do butelek i opakowań kartonowych bag-in-box 3L

smoothie 750mlOferujemy usługę rozlewu soków do butelek szklanych oraz opakowań kartonowych typu bag-in-box 3L z workiem foliowym w środku. Rozlewane pojemności soku do butelek szklanych: 200ml, 330ml, 750ml, 1L. Usługa rozlewu soków do butelek oraz rozlewu soku do worków foliowych pakowanych w opakowania typu bag-in-box 3L, realizowana jest z soku świeżo tłoczonego, niefiltrowanego.

W sprawie usługowego rozlewu soku do butelek szklanych oraz opakowań bag-in-box prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: (+48) 783 034 555

Rozlewnia soków SAD SANDOMIERSKI

Tym znakomitym smakiem możesz cieszyć się kupując wyśmienity naturalny sok jabłkowy Sad Sandomierski. Ten smak możesz także zatrzymać zamieniając na naturalny sok, owoce dojrzałe w Twoim sadzie.

soki 330mlSok wyciskany jest metodą tłoczenia „na zimno” i utrwalany termicznie poprzez proces łagodnej pasteryzacji zaledwie 82,5 stopnia C. Dzięki temu sok zachowuje naturalny smak oraz cenne substancje odżywcze, zawarte w świeżych owocach – zachowuje niemal wszystkie witaminy i wartości odżywcze świeżego jabłka. Posiada cukry wyłącznie naturalnie występujące w owocach, a jego smak i barwa zależą od odmiany i stopnia dojrzałości owoców.

Soki nalewamy do opakowań typu Bag in Box w objętościach 3L, 5L lub szklanych butelek o pojemności 200ml, 330ml, 750ml, 1L. Sok zachowuje trwałość przez 12 miesięcy od daty produkcji oraz świeżość 14 dni od otwarcia.

oferta 3LWyobraź sobie środek pięknej zimy, mroźny zimowy dzień i spędzane wspólnie z rodziną Święta Bożego Narodzenia. Zamknij oczy, weź głęboki oddech – przenieś się klika miesięcy wstecz do słonecznej jesieni - poczuj zapach i smak świeżego jabłka, zerwanego prosto z drzewa.

Ten smak ukryliśmy w każdym łyku naturalnego soku jabłkowego...

* Usługa rozlewu przy zakupie owoców od udziałowców grupy producentów

ONI JUŻ WIEDZĄ
DLACZEGO TAKI DOBRY

BO ŚWIEŻO TŁOCZONY
KUP TERAZ
DLA SIEBIE I CAŁEJ RODZINY
Slider

sklep button

Gdzie można kupić nasze produkty?

Nasze produkty znajdziecie w sieciach handlowych
lub w sklepie internetowym on-line 


wfosigw logo

© 2021 Sad Sandomierski Sp. z o.o.