EDYCJA LIMITOWANA

Soki tłoczone
o unikalnym składzie

DOSTĘPNE TYLKO ON-LINE

Naturalny sok jabłkowy

100% NATURY

Play
Sad Sandomierski

Dajemy Ci czystą naturę...

w harmonii z naturą

ŻYCIE...

previous arrow
next arrow
Slider

Maseczka jabłkowa

Dziś zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi zdrowotnymi  właściwościami jabłek – ich pozytywnym wpływem na kondycję skóry.

Te wspaniałe owoce ze względu na zdolność do pochłaniania toksyn pomagają w zwalczaniu egzem skórnych.  Ze względu na wysoką zawartość witaminy C jabłko to wyśmienity antyoksydant. Chroni ciało przed niszczeniem komórek oraz przed fotostarzeniem – właśnie dlatego często umieszcza się je w produktach przeciwsłonecznych czy mających na celu łagodzenie podrażnień po opalaniu. Do tego bierze udział w biosyntezie kolagenu, który jest odpowiedzialny za napięcie i elastyczność tkanki.

maseczka jablkowaChętnie wykorzystuje się również w peelingach. Są bogate we wspomniane wyżej kwasy AHA, czyli naturalne eksfolianty. Pomagają skutecznie, ale i subtelnie pozbyć się warstewki martwego naskórka. Dzięki temu pobudzają komórki do odnowy – skóra staje się świeższa, bardziej gładka, o wyrównanym kolorycie. Znikają przebarwienia i nieznaczne blizny po krostkach. Kwasy zawarte w jabłkach wpływają także pozytywnie na uregulowanie pracy gruczołów łojowych, które przestają produkować nadmiar sebum – to świetna wiadomość dla posiadaczek cery trądzikowej i przetłuszczającej się.

Ekstrakt z jabłek tworzy na powierzchni skóry warstewkę ochronną, która zapobiega również transepidermalnej utracie wody. Witamina P uszczelnia naczynka krwionośne, dlatego warto szukać owocowych eliksirów do cery naczynkowej (źródło: https://makeup.pl/articles/922/)

Preparaty do pielegnacji skóry na bazie jabłek można przygotować w domu, w tym  także maseczki.

Źródło: http://dobierzkosmetyk.pl/maseczki-jablkowe%F0%9F%8D%8F%F0%9F%8D%8F%F0%9F%8D%8E%F0%9F%8D%8E/

ONI JUŻ WIEDZĄ
DLACZEGO TAKI DOBRY

BO ŚWIEŻO TŁOCZONY
KUP TERAZ
DLA SIEBIE I CAŁEJ RODZINY
Slider

sklep button

Gdzie można kupić nasze produkty?

Nasze produkty znajdziecie w sieciach handlowych
lub w sklepie internetowym on-line 


wfosigw logo

© 2021 Sad Sandomierski Sp. z o.o.